Strona zawiera materiały reklamowe napojów alkoholowych, które przeznaczone są wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Strona jest dostępna tylko dla użytkowników pełnoletnich.

Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Przepraszamy, ale format daty jest niepoprawny.

Korzystaj z alkoholu odpowiedzialnie.
BZK Alco wspiera politykę odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu.

Aktualności

18 maja 2022

Certyfikat IFS Food dla BZK Alco

BZK Alco uzyskało przedłużenie certyfikatu zgodności systemu jakości z normą IFS Food (wersja 7, październik 2020), który firma uzyskała po raz pierwszy w 2021 r. Zakres certyfikacji: produkcja (mieszanie, filtracja) i butelkowanie napojów spirytusowych i alkoholowych w opakowaniach szklanych.

IFS („International Featured Standards”) to międzynarodowy standard bezpieczeństwa żywności uznany przez GFSI („Global Food Safety Initiative”). Głównym celem standardu IFS jest potwierdzenie, że dostarczany produkt jest bezpieczny i wytworzony zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zgodny z wymaganiami klienta. Wdrożenie standardu IFS wiąże się z posiadaniem sprawnie funkcjonującego systemu HACCP, jak i udokumentowaniem pochodzenia surowców oraz zdefiniowaniem możliwych zagrożeń i opracowaniem metod ich zapobiegania. 

Certyfikat IFS Food dla BZK Alco

Certyfikacji dokonało założone w 1828 r. Bureau Veritas, które jest światowym liderem branży TIC (Testing, Inspection and Certification). Firma dostarcza wysokiej jakości usługi mające na celu pomoc klientom w spełnianiu stale rosnących wymagań związanych m.in. z jakością, bezpieczeństwem i higieną pracy, ochroną środowiska oraz odpowiedzialnością społeczną. 

  • Copyright © 2022 BZK ALCO. All rights reserved