Strona zawiera materiały reklamowe napojów alkoholowych, które przeznaczone są wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Strona jest dostępna tylko dla użytkowników pełnoletnich.

Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Przepraszamy, ale format daty jest niepoprawny.

Korzystaj z alkoholu odpowiedzialnie.
BZK Alco wspiera politykę odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu.

Aktualności

06 maja 2020

Monde Selection 2020 – złoty dla medal wódki Juliusz Słowacki

Wódka Juliusz Słowacki to kolejny produkt z portfolio BZK Alco, który otrzymał Złoty Medal (The Gold Quality Award) w międzynarodowym konkursie Monde Selection 2020.

Złoty Medal (The Gold Quality Award) otrzymują produkty, które uzyskały od 80 do 89% maksymalnej liczby punktów. Wódka Juliusz Słowacki jest efektem pracy najwyższej klasy fachowców, którzy doglądają procesu produkcji na każdym jego etapie. Swój niezwykle delikatny smak zawdzięcza najwyższej jakości składnikom, siedmiokrotnej destylacji spirytusu oraz filtracji wódki przez węgiel i z zastosowaniem kryształów górskich.

Wódka Juliusz Słowacki to już kolejny produkt z BZK Alco, który zostały doceniony przez jury konkursu Monde Selection. W 2018 r. Złotymi Medalami uhonorowano wódki Kazimierz Wielki i Björn. Senator Komorowski Organic Vodka otrzymał natomiast Wielki Złoty Medal.

Monde Selection 2020 – złoty dla medal wódki Juliusz Słowacki

Działania podejmowane przez panel ekspertów konkursu Monde Selection mają na celu dostarczenie najbardziej bezstronnej i niezależnej analizy. Jurorzy dokonują oceny indywidualnie w oparciu o bardzo precyzyjną metodologię i kryteria. Produkty oceniane są przede wszystkim organoleptycznie. Przed każdą sesją degustacyjną eksperci otrzymują kartę techniczną wyjaśniającą pochodzenie geograficzne, składniki, zawartość alkoholu, stosowane metody produkcji oraz wszelkie inne informacje potrzebne do oceny rzeczywistej jakości produktu i jego właściwości.

Założony w Brukseli Międzynarodowy Instytut Jakości Monde Selection to jedna z najbardziej renomowanych i zaufanych organizacji zajmujących się certyfikowaniem produktów konsumenckich z całego świata. Do tegorocznej edycji organizowanego od 59 lat konkursu zakwalifikowano ponad 3200 produktów. Wszystkie zostały poddane rygorystycznej analizie, testom i degustacji przez jury złożone z niezależnych ekspertów, w tym uznanych na całym świecie enologów, mistrzów sommelierów, inżynierów chemii i dziennikarzy branżowych.

  • Copyright © 2022 BZK ALCO. All rights reserved