Strona zawiera materiały reklamowe napojów alkoholowych, które przeznaczone są wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Strona jest dostępna tylko dla użytkowników pełnoletnich.

Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Przepraszamy, ale format daty jest niepoprawny.

Korzystaj z alkoholu odpowiedzialnie.
BZK Alco wspiera politykę odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu.

Aktualności

20 marca 2018

Björn – moc zapisana w runach

Björn, wódka z półki premium stworzona specjalnie z myślą o mężczyznach, to kolejna nowość rynkowa BZK Alco. Wyróżnia ją 45 proc. zawartość alkoholu oraz niepowtarzalna butelka. Projekt opakowania dosłownie opowiada mityczną historię niepokonanego króla Północy.

Opakowanie wódki czystej Björn pokrywa charakterystyczna liternicza tekstura inspirowana wyglądem run ciosanych w kamieniu. Opakowanie zachęca też do interakcji – żeby odczytać historię króla Wikingów, którą opowiada butelka trzeba kilkukrotnie obrócić produkt. Butelka doskonale komunikuje wyjątkową moc trunku i jego męskość. Dzięki siedmiokrotnej destylacji alkohol jest wysokiej jakości bez żadnych zanieczyszczeń chemicznych (0 ppm). Wódka dostępna jest w dwóch wersjach, czarnej o 45-procentowej zawartości alkoholu oraz matowo-białej o mocy 40 procent.

Opakowanie wódki Björn symbolizuje męskość i zdecydowanie wyróżnia się na półce. Powierzchnia szkła pokryta jest grubą czcionką, która nawiązuje do sposobu w jaki wyciosywano runy. Przed tysiącleciami ludy Północy wybijały je w kamieniu. Runy są prawdziwe i mają swoje głębokie, prastare znaczenie. Mężczyźni oceniający pakowanie wódki wskazywali, że kojarzy im się z pierwotną siłą, władzą i łącznością z naturą, która stawia człowiekowi fundamentalne wyzwania.

Wódka Björn dostępna jest w dwóch wersjach:

– 45 proc. zawartości alkoholu (czarna butelka)

– 40 proc. zawartości alkoholu (butelka matowo-biała).

  • Copyright © 2022 BZK ALCO. All rights reserved