Strona zawiera materiały reklamowe napojów alkoholowych, które przeznaczone są wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Strona jest dostępna tylko dla użytkowników pełnoletnich.

Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Przepraszamy, ale format daty jest niepoprawny.

Korzystaj z alkoholu odpowiedzialnie.
BZK Alco wspiera politykę odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu.

Aktualności

07 września 2017

Na straży polskich tradycji

Z początkiem września „Kazimierz Wielki” ponownie stanął na straży polskich tradycji. W punktach sprzedaży rozpoczęła się kampania promocyjna wódki „Kazimierz Wielki”, którą od września br. produkuje BZK Alco. Motywem przewodnim kampanii jest miecz, który nawiązuje do Szczerbca, słynnego oręża koronacyjnego królów Polski. Firma zamieści informacje w prasie handlowej, wyposaży sklepy w materiały wspomagające sprzedaż i rozpocznie komunikację marki w mediach społecznościowych.

W listopadzie ruszyła promocja wódki „Kazimierz Wielki”. W najważniejszych tytułach prasy handlowej opublikowane zostały jednostronicowe informacje przedstawiające szatę graficzną tej nowej polskiej marki alkoholu. Prezentują one również spółkę BZK Alco, która wywodzi się z jednej z największych grup w kraju specjalizujących się w przetwórstwie produktów rolnych. Należą do niej Bakoma, Polskie Młyny, Komagra, Bioagra i Bioagra-Oil.

Sprzedaż „Kazimierza Wielkiego” będą wspomagać zawieszki na butelkach i oryginalne standy, które ułatwią klientom zapoznanie się z nową marką wódki i jej opakowaniem.

Wódka „Kazimierz Wielki” jest produkowana w butelkach o pojemności 0,5 i 0,1 litra. Na jej etykiecie widnieje miecz, którego wygląd nawiązuje do legendarnego Szczerbca. To koronacyjny oręż królów Polski, będący zarazem jednym z najcenniejszych polskich zabytków oraz unikatowym świadectwem naszej tradycji i historii.

  • Copyright © 2022 BZK ALCO. All rights reserved