Kontakt

  • Biuro

    • BZK ALCO S.A.
    • ul. Połczyńska 97A
    • 01-303 Warszawa

     

    • Zakład Produkcji Wyrobów Alkoholowych Janików
    • Janików, 26-900 Kozienice
    • tel.: 48 614 26 16 wew. 134
    • fax: 48 614 26 76
    • e-mail: bzk_alco@bzk.pl

Regon: 364675687 PKD: 1101Z NIP: 5223065306

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie

XIII Wydział Gospodarczy KRS 0000628181

Wysokość kapitału zakładowego i opłaconego w całości 112.000,00 PLN

 

Masz pytania, chcesz nawiązać z nami współpracę, skontaktuj się z jednym z naszych Kierowników ds. Sieci Lokalnych:

Jarosław Jabłoński, 785 239 050, jablonski_j@bzk.pl (kujawsko-pomorskie)

Tadeusz Chrostek, 605 230 219, chrostek_t@bzk.pl (dolnośląskie, opolskie)

Tomasz Wachowiak, 607 230 485, wachowiak_t@bzk.pl (zachodniopomorskie, lubuskie)

Bartosz Kuśnierz, 785 294 058, kusnierz_b@bzk.pl (wielkopolskie)

Małgorzata Kuks, 785 297 354, kuks_m@bzk.pl (pomorskie, warmińsko-mazurskie)

Łukasz Trzciński, 607 238 267, trzcinski_l@bzk.pl (łódzkie)

Weronika Zięciak, 785 295 684, zieciak_w@bzk.pl (małopolskie)

Rafał Kleta, 785 296 129, kleta_r@bzk.pl (śląskie)

Robert Dziedzic, 609 230 056, dziedzic_r@bzk.pl (świętokrzyskie)

Marek Kojło, 607 230 266, kojlo_m@bzk.pl (podlaskie)

Grzegorz Urban, 785 296 657, urban_g@bzk.pl (lubelskie, podlaskie, mazowieckie)

 

Wyłącznym dystrybutorem marek: Kazimierz Wielki, Magnat, Wataha jest Bakoma Sp. z o. o.:
Przemysław Przygocki, 793 140 065, przygocki_p@bzk.pl (cała Polska)