Strona zawiera materiały reklamowe napojów alkoholowych, które przeznaczone są wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Strona jest dostępna tylko dla użytkowników pełnoletnich.

Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Przepraszamy, ale format daty jest niepoprawny.

Korzystaj z alkoholu odpowiedzialnie.
BZK Alco wspiera politykę odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu.

Aktualności

11 kwietnia 2023

Złote medale Monde Selection 2023 dla produktów BZK Alco

Adam Mickiewicz Wódka Premium i Wataha Wódka Czysta otrzymały Złote Medale w 62. edycji międzynarodowego konkursu Monde Selection 2023.

Jak podkreślili członkowie jury, przyznanie nagrody oznacza gwarancję, że wyróżnione produkty BZK Alco spełniają wysokie wymagania jakościowe.

– Kiedy konsumenci widzą etykietę Monde Selection Quality Award, mają potwierdzenie i pewność, że wybierają to, co najlepsze w swojej klasie – powiedział Louis Poot Baudier, dyrektor zarządzający Monde Selection.

Powołane przez Monde Selection profesjonalne jury ekspertów przetestowało i przenalizowało alkohole BZK Alco postępując zgodnie z rygorystycznym procesem oceny. Produkty zgłaszane do konkursu oceniane są pod względem smaku, aromatu, tekstury, wyglądu i innych czynników wpływających na jakość i atrakcyjność produktu. Eksperci oceniają m.in. równowagę między słodyczą a goryczą, intensywność smaku oraz trwałość posmaku.

Złote medale Monde Selection 2023 dla produktów BZK Alco

Ostatecznie eksperci dokonują ogólnej oceny na podstawie wszystkich kryteriów, przy czym jakość i czystość wódki są najważniejsze. Złoty Medal (The Gold Quality Award) otrzymują produkty, które uzyskały od 80 do 89% maksymalnej liczby punktów. Jury składa się z niezależnych, międzynarodowych ekspertów, takich jak enolodzy (eksperci nadzorujący produkcję, przechowywanie, analizę, butelkowanie i sprzedaż), mistrzowie sommelierzy (dobierający alkohole) czy przedstawiciele mediów branżowych.

Złote medale Monde Selection 2023 dla produktów BZK Alco

Wódka Adam Mickiewicz oferuje harmonijne połączenie krystalicznie czystej wody z siedmiokrotnie destylowanym spirytusem. Proces wielostopniowej destylacji daje trunkowi gwarancję delikatności i aromatu. Natomiast wódka czysta Wataha, inspirowana czystością natury, charakteryzuje się wyjątkowo aksamitnym i łagodnym smakiem.

Założony w Brukseli Międzynarodowy Instytut Jakości Monde Selection to jedna z najstarszych, najbardziej renomowanych i zaufanych organizacji zajmujących się certyfikowaniem produktów konsumenckich z całego świata. Do tegorocznej edycji organizowanego od 1961 roku konkursu zakwalifikowano ponad 3000 produktów.

  • Copyright © 2022 BZK ALCO. All rights reserved