Strona zawiera materiały reklamowe napojów alkoholowych, które przeznaczone są wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Strona jest dostępna tylko dla użytkowników pełnoletnich.

Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Przepraszamy, ale format daty jest niepoprawny.

Korzystaj z alkoholu odpowiedzialnie.
BZK Alco wspiera politykę odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu.

Aktualności

01 grudnia 2017

Luksusowa Marka Roku

„Senator Komorowski” Organic Vodka została nagrodzona tytułem i statuetką “Luksusowa Marka Roku 2017”. Wyróżnienie przyznano pod koniec listopada 2017 r. podczas uroczystej gali na Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim.

Prestiżowa nagroda to kolejne potwierdzenie wyjątkowego charakteru Senator Komorowski Organic Vodka , która już na początku swojej rynkowej kariery została doceniona za niepowtarzalną jakość i walory sensoryczne.  

Gala “Luksusowa Marka Roku” jest organizowana od ośmiu lat. Każdego roku wydarzenie gromadzi setki polskich i światowych liderów biznesu, oferujących najlepsze produkty i usługi klasy ultra premium. W gali licznie uczestniczą też przedstawiciele świata kultury, sztuki, rozrywki i sportu. To wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu wielu renomowanych marek, spośród których każda uważana jest za synonim luksusu i wysokiej jakości.

Tegorocznej edycji gali towarzyszył cały szereg dodatkowych atrakcji, w tym m.in. występ mistrza barmańskiego Krzysztofa Drabika, charytatywna licytacja na rzecz Fundacji Jestem Optymistą oraz prezentacja samochodów marki Rolls-Royce. Wieczór poprowadzili Kasia Motloch i Maciej Orłoś.

Senator Komorowski Organic Vodka powstaje z wyselekcjonowanego, uprawianego w certyfikowanych gospodarstwach ekologicznych żyta. Produkowany jest  w niewielkich ilościach, z użyciem procesu powolnej destylacji i wielostopniowej rektyfikacji. Dzięki temu wódka Senator uzyskuje wyjątkowo aksamitny, gładki i delikatny smak.

  • Copyright © 2022 BZK ALCO. All rights reserved