Strona zawiera materiały reklamowe napojów alkoholowych, które przeznaczone są wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Strona jest dostępna tylko dla użytkowników pełnoletnich.

Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Przepraszamy, ale format daty jest niepoprawny.

Korzystaj z alkoholu odpowiedzialnie.
BZK Alco wspiera politykę odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu.

Aktualności

29 listopada 2017

Złoty medal dla „Senatora Komorowskiego”

Senator Komorowski Organic Vodka została uhonorowana złotym medalem na XX Międzynarodowych Targach Biznes Żywność Medycyna Auto Flota w Rzeszowie. Doceniono wyjątkowe walory tej organicznej wódki, uznając ją za jeden z najlepszych produktów zaprezentowanych podczas jubileuszowej edycji targów. Jury wzięło pod uwagę jakość wyrobu i jego atrakcyjność cenową i wizualną.

Podczas rzeszowskich targów trunek został nagrodzony za znakomitą jakość (wg oceny organoleptycznej), a także za atrakcyjność cenową oraz wizualną (eleganckie i funkcjonalne opakowanie).

Złoty medal jest potwierdzeniem niepowtarzalnych cech Senator Komorowski Organic Vodka. Do produkcji trunku BZK Alco SA stosuje starannie wyselekcjonowane żyto z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych. Wyjątkowo aksamitny, gładki i delikatny smak wódka zawdzięcza także powolnemu procesowi destylacji i wielostopniowej rektyfikacji. Senator Komorowski Organic Vodka jest unikatowy także dlatego, że powstaje w niewielkich, limitowanych ilościach.

Międzynarodowe Targi Biznes Żywność Medycyna Auto Flota to największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie wystawienniczo-handlowe w południowo-wschodniej Polsce. Organizowane od kilkunastu lat każdorazowo skupia setki krajowych i zagranicznych producentów, którzy prezentują swoje wyroby na 7000 mkw. powierzchni wystawienniczej Hali Sportowo-Widowiskowej Podprpomie. Impreza jest też niepowtarzalną okazją do uczestnictwa w ciekawych konferencjach i blokach tematycznych z udziałem światowej klasy ekspertów.

 

  • Copyright © 2022 BZK ALCO. All rights reserved