Strona zawiera materiały reklamowe napojów alkoholowych, które przeznaczone są wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Strona jest dostępna tylko dla użytkowników pełnoletnich.

Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Przepraszamy, ale format daty jest niepoprawny.

Korzystaj z alkoholu odpowiedzialnie.
BZK Alco wspiera politykę odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu.

Aktualności

10 października 2017

Organiczny „SENATOR Komorowski”

BZK Alco uruchomiło produkcję najbardziej wymagającego ze swoich produktów, a mianowicie organicznej wódki „SENATOR Komorowski”.

„SENATOR Komorowski” to wódka wytwarzana z wyselekcjonowanego, uprawianego w certyfikowanych gospodarstwach ekologicznych żyta i krystalicznie czystej wody z własnych źródeł. Powstaje w niewielkich ilościach z użyciem procesu powolnej destylacji i wielostopniowej rektyfikacji. Dzięki temu wódka uzyskuje wyjątkowo aksamitny, gładki i delikatny smak.

Żeby uzyskać miano wódki organicznej „SENATOR Komorowski” musiał spełnić szereg wyśrubowanych kryteriów. U podstaw wytwarzania tego typu trunków, jak i innych produktów żywnościowych, leży selekcja i wyrafinowane pochodzenie. Produkty wyjściowe, z których powstają wyroby organiczne, muszą pochodzić z miejsc o najczystszej glebie, wodzie i powietrzu.

Zboże służące do wytwarzania wódki organicznej może pochodzić wyłącznie z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych. Oznacza to staranną agrotechnikę prowadzoną przez wiele lat, racjonalne wykorzystanie nawozów organicznych i wprowadzenie poplonów. Dzięki temu, racząc się wódką organiczną „SENATOR Komorowski”, możemy poznać smak i uczucie, które towarzyszyło ludziom w czasach, kiedy wszystkie produkty były pochodzenia naturalnego.

„SENATOR Komorowski” będzie dostępny w butelce o pojemności 0,7 litra, w tym również w wersji z ozdobnym opakowaniem.

  • Copyright © 2022 BZK ALCO. All rights reserved