Strona zawiera materiały reklamowe napojów alkoholowych, które przeznaczone są wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Strona jest dostępna tylko dla użytkowników pełnoletnich.

Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Przepraszamy, ale format daty jest niepoprawny.

Korzystaj z alkoholu odpowiedzialnie.
BZK Alco wspiera politykę odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu.

Aktualności

06 kwietnia 2021

Certyfikat IFS Food dla BZK Alco

Spółka BZK Alco otrzymała certyfikat zgodności systemu jakości z normą IFS Food Version 6.1 w marcu 2021 r. Zakres certyfikacji: produkcja (mieszanie, filtracja) i rozlewanie napojów spirytusowych oraz napojów alkoholowych w opakowaniach szklanych.

IFS („International Featured Standards”) to międzynarodowy standard bezpieczeństwa żywności uznany przez GFSI („Global Food Safety Initiative”). Głównym celem standardu IFS jest potwierdzenie, że dostarczany produkt jest bezpieczny i wytworzony zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zgodny z wymaganiami klienta. Wdrożenie standardu IFS wiąże się z posiadaniem sprawnie funkcjonującego systemu HACCP, jak i udokumentowaniem pochodzenia surowców oraz zdefiniowaniem możliwych zagrożeń i opracowaniem metod ich zapobiegania. 

Certyfikat IFS Food dla BZK Alco

Certyfikacji dokonało założone w 1828 r. Bureau Veritas, które jest światowym liderem branży TIC (Testing, Inspection and Certification). Firma dostarcza wysokiej jakości usługi mające na celu pomoc klientom w spełnianiu stale rosnących wymagań związanych m.in. z jakością, bezpieczeństwem i higieną pracy, ochroną środowiska oraz odpowiedzialnością społeczną.