Strona zawiera materiały reklamowe napojów alkoholowych, które przeznaczone są wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Strona jest dostępna tylko dla użytkowników pełnoletnich.

Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Przepraszamy, ale format daty jest niepoprawny.

Korzystaj z alkoholu odpowiedzialnie.
BZK Alco wspiera politykę odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu.

Aktualności

07 sierpnia 2019

Pierwsza linia alkoholi dla kobiet

BZK Alco wprowadza niezwykłą linię alkoholi, stworzoną specjalnie dla kobiet — SHE. W jej skład wchodzi wódka czysta oraz trzy likiery, każdy dostępny w wyszukanym wariancie smakowym. Kolekcję przypieczętowuje elegancka czarna butelka z matowego szkła. Znajdziemy w niej wyrafinowane smaki, które zaspokoją oczekiwania wymagających kobiet.

SHE to idealna propozycja dla pań, które poszukują nowych doznań smakowych, czerpiąc radość ze wspólnej celebracji każdej z chwil spędzonych w damskim gronie.  Łączy je najwyższa jakość składników i wyjątkowe receptury.  Smukła butelka w eleganckiej, matowej czerni z odważnymi elementami kolorystycznymi sprawia, że produkty z linii SHE są nie tylko doskonałym urozmaiceniem kobiecych spotkań, ale także doskonałym prezentem trafiającym w wyrafinowane gusta.  SHE to kolekcja alkoholi otwierająca drzwi do świata kobiecych smaków.

Wódka czysta SHE

Aksamitnie gładka, powstała z wyselekcjonowanego zboża i krystalicznie czystej wody  Wódka Czysta SHE z 40-procentową zawartością to idealna propozycja bazy do drinków.

Likiery SHE

Likiery SHE dostępne są w 3 wariantach, gwarantujących eksplozję łagodnego smaku. Doskonale smakują z kostkami lodu albo jako dodatek do drinków.

Likier Opuncja Figowa SHE w niezwykły sposób łączy owocowe orzeźwienie z gładkością i głębią trunku. Jego świeżość i rześkość idealnie wpasowuje się w słoneczne leniwe dni i gorące letnie noce wypełnione radosnym śmiechem płynącym z damskich spotkań.

Likier Kawa z Pomarańczą SHE jest pełen kawowego aromatu, wzbogaconego słodkimi, ale intensywnymi nutami owocu pomarańczy. To unia smaków, która dopełni każde kobiece spotkanie.

Kusząca i oryginalna nuta dojrzewających w słońcu granatów to Likier Granat SHE. Gładki i mocno owocowy smak zaskoczy swą wyjątkowością najbardziej wymagające uczestniczki spotkań.