Strona zawiera materiały reklamowe napojów alkoholowych, które przeznaczone są wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Strona jest dostępna tylko dla użytkowników pełnoletnich.

Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Przepraszamy, ale format daty jest niepoprawny.

Korzystaj z alkoholu odpowiedzialnie.
BZK Alco wspiera politykę odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu.

Aktualności

10 kwietnia 2018

Czysta Gorzałka Janosik inspirowana regionalną tradycją

Czysta Gorzałka Janosik to kolejna nowość w ofercie BZK Alco. Wyróżnia ją delikatny smak, który zawdzięcza 35 proc. zawartości alkoholu.

Czysta Gorzałka Janosik zainspirowana została regionalną tradycją pędzenia lekkich trunków spirytusowych sięgającą XVII wieku. Nazwa nawiązuje do ówczesnego sposobu wytwarzania z wykorzystaniem ognia. Pochodzi od słowa „gorzeć”, czyli płonąć, palić się. Czysta Gorzałka Janosik powstaje z najlepszych składników. Proces produkcji kontrolowany jest na każdym etapie. Począwszy od zasiewów wysokogatunkowego ziarna, poprzez produkcję spirytusu, aż do łączenia z krystalicznie czystą wodą i butelkowania. Swój delikatny smak zawdzięcza 35 proc. zawartości alkoholu. Dzięki temu łączy doskonałą jakość z przystępną ceną.

 

Czysta Gorzałka Janosik dostępna jest w trzech pojemnościach 100, 200 i 500 ml. Uzupełnia kolekcję wersji, które nawiązują do tradycji pędzenia trunków ze smakowitych owoców: jabłek, gruszek i śliwek, dostępnych w butelkach o pojemności 200 i 100 ml, o 30 proc. zawartości alkoholu.

Cała kolekcja Janosik dedykowana jest średniej grupie wiekowej. W sprzedaży jest w handlu nowoczesnym, jak i tradycyjnym.